Obecny czas to Wto 15:51, 18 Lut 2025 |
Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci
Zobacz posty bez odpowiedzi
Forum [GSE] Strona G³ówna
»
Rekrutacja
Napisz odpowied¼
U¿ytkownik
Temat
Tre¶æ wiadomo¶ci
Emotikony
Wiêcej Ikon
Kolor:
Domy¶lny
Ciemnoczerwony
Czerwony
Pomarañæzowy
Br±zowy
¯ó³ty
Zielony
Oliwkowy
B³êkitny
Niebieski
Ciemnoniebieski
Purpurowy
Fioletowy
Bia³y
Czarny
Rozmiar:
Minimalny
Ma³y
Normalny
Du¿y
Ogromny
Zamknij Tagi
Opcje
HTML:
NIE
BBCode
:
TAK
U¶mieszki:
TAK
Wy³±cz BBCode w tym po¶cie
Wy³±cz U¶mieszki w tym po¶cie
Kod potwierdzaj±cy: *
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Skocz do:
Wybierz forum
jesli chcesz zostac w klanie przeczytaj koniecznie !!!!!
----------------
Rekrutacja
Ligi w ET
Nasi ¿o³nierze
Polskie SErwisy ET
Treningi
DOwlnoad mapy
Clan Wars
przydatne programy do ET
Ciekawostki
Tutaj pare serverów
Przegl±d tematu
Autor
Wiadomo¶æ
Juukla
Wys³any: Czw 8:35, 20 Mar 2014
Temat postu: ProszÄ™!!!
itd.!
adwokat kraków
Osiem niemal obcych osób (teściowie, kto jeszcze?) śpiących obok siebie, przebywających stale razem?
NaprawdÄ™ warto!
Pol roku temu chodzilam na silownie 3 razy w tyg na 3h, do tego siatkowka raz w tyg 2h i spacery 2 razy w tyg po 1h, dieta 1200 kcal.
Roxette Listen to your heart
Witam.
Hm...
Jestem osobą bez nałogów.Pracowałam już jako opiekunka 1,5 rocznej dziewczynki i 10-cio miesięcznego chłopczyka.
sex anonse
Mam nadzieję że wytrzymam jeszcze czwartek i piątek.
anty.Cerazette. A po co komuś płacić??? Jeśli chodzi o drętwienie rąk, to trochę ustało. On w tym roku skonczy 58 lat a wygląda o 20 mniej! Obecnie mieszkam w Niemczech w miejscowości Weingarten koło Ravensburga.
seks ogłoszenia
Teraz operacje tarczycy są dla chirurgów prościzną. Ale Skrzynecka to by chyba pasowała, rzeczywiście nigdzie przecież nie gra, ale czy często bywa w gazetach...? Mi zawsze bylo ciezko schudnac. Czesc Anna, ja mieszkam we Wroclawiu od miesiaca, mam 30 lat Jesli masz ochote, napisz do mnie maila. Julita nie poddawaj się tak łatwo to taka próba sił, walka ciała z psychiką.. Miałam swój wypróbowany podkład, puder, na ustach błyszczyk w delikatnym kolorze i takim odcieniu, przy którym moje zęby są śnieżnobiałe, oczy wycieniowalam takim neutralnym kolorem brązowo-szarym jak naturalny cień i rozswietlilam jasnym różem, wytuszowalam rzęsy, twarz wymodelowalam brazerem, na policzki odrobinę różu. sniad platki z jogurtem
Jak każda z was pragnę mieć cudną figurę i uśmiechać się do siebie za każdym razem,gdy spojrzę w wystawę sklepową,którą właśnie mijam.Pracowałam fizycznie przez dłuższy okres czasu,ale chcąc spróbować czegoś innego, nowego znalazłam siedzącą, umysłową pracę.Wcześniej nie narzekałam zanadto na swą figurę, wygląd.Pracowałam przez 6 m-cy, siedząc na krześle, za biurkiem i nawet nie zauważyłam jak zaczęłam przybierać na wadze.
Zawiera bakterie kwasu mlekowego, które przywracając równowagę kwasowo-zasadową, korzystnie wpływają na florę bakteryjną jelit.
Bo jest naprawdę świetny- nie tylko jako lekarz, ale również jako człowiek.
Ja chodze do p.
Witam.również mam kręcone włosy ale mam problem może ktoś z was mi pomoże.Mój naturalny kolor to ciemny blond.chciałam sobie pofarbować na jasny blond ale nie wyszedł wiec za drugim razem umalowałam rozjaśniaczem.wyszedł okropny.wiec za trzecim razem umalowałam na burgund.i to wszystko orbiłam w ciagu 3 dni.i z moich ślicznych loków zrobiły sie ble włosy.nie kreca sie.co mam zrobic błagam pomocy
Sama kiedyś załozyłam topik o takim właśnie temacie ..
med.
Może coś się rozwinie na obozie....
Co do infekcji to uwazam ,ze może też dojśc z nadmiernego dbania o higienę.
Pozdrawiam wszystkich
fora.pl
- za³ó¿ w³asne forum dyskusyjne za darmo
Powered by
phpBB
© 2001, 2002 phpBB Group
Theme created OMI of
Kyomii Designs
for
BRIX-CENTRAL.tk
.
Regulamin